Антиожеледний реагенти швидкої дії TOR

160.00 грн.

Продукт швидкої дії TOR ™, виготовлений на основі чистого хлористого кальцію. Призначений для швидкого видалення утворився льоду.

Упаковка: глечик по 4 кг.

Вартість: 40,00 грн/кг (160,00 грн/уп).

Опис

Продукт швидкої дії TOR ™, виготовлений на основі чистого хлористого кальцію. Призначений для швидкого видалення утворився льоду. Виробляється в гранулах округлої неправильної форми. Робоча температура до -310С. Будучи гігроскопічним, вбирає вологу з повітря, виділяючи при цьому тепло, розчин негайно починає руйнувати лід і зв’язок льоду з поверхнею. Ефект помітний вже протягом 10 хвилин після застосування. Фасовка – глечик з дозатором 4кг.

ТОR швидко і ефективно руйнує сніговий накат і лід, починаючи з поверхні, а потім, зробивши роботу, йде відсипатися. ТОR – хороший помічник в дорозі, коли колеса прослизають на льоду, коли ганок заледеніло, а по ньому хочеться негайно пройтися – у всіх випадках, коли лід потрібно прибрати дуже швидко і його не так багато. Це продукт швидкого дії.

Принцип дії: протиожеледних матеріал при контакті з льодом і вологою повітря розчиняється з виділенням тепла і починає плавити лід. Гранули спеціальної форми краще утримуються на оброблюваної поверхні, глибше і швидше проникають в товщу льоду. Утворений розчин руйнує зчеплення льоду з покриттям, що полегшує прибирання льоду і снігу.

Глечик
Розрахований на площу обробки до 70 м2
Глечик з кришкою-дозатором 4 кг
Технологічна упаковка призначена для багаторазового застосування.

Призначений для прибирання льоду і запобігання утворенню ожеледиці в місцях використання:

  • пішохідні доріжки з твердим покриттям – асфальт, плитка, бетон
  • під’їзні шляхи для автотранспорту,
  • внутрішньодворові території
  • сходові сходи, пандуси

Діє при контакті з льодом і снігом.

Склад: Гранульована композиція високочистих хлористого кальцію (CAS # 010043-52-4), хлористого натрію (CAS # 007647-14-5) і інгібітору корозії.
Не містить важких металів, інших шкідливих для людей і тварин домішок. Не утворює токсичних сполук у повітрі і стічних водах.

Пожежо- та вибухобезпечний.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Антиожеледний реагенти швидкої дії TOR”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *