Антиожеледний реагент тривалої дії EJIK

200.00 грн.

Продукт тривалої дії EJIK, на основі композитного матеріалу. Виробляється в гранулах ромбовидної форми. Робоча температура до 200С.

Упаковка: глечик по 5 кг.

Вартість: 40,00 грн/кг (200,00 грн/уп).

Опис

Продукт тривалої дії EJIK, на основі композитного матеріалу. Виробляється в гранулах ромбовидної форми. Робоча температура до 200С. Використовується для видалення товстого шару льоду і снігового накату, попередження утворення льоду перед пониженням температури або під час снігопаду. Для регулярного застосування.

Фасовка – глечик 5 кг.

EJIK на відміну від швидкодіючих реагентів – навпаки – неквапливо, але грунтовно возиться з крижаною доріжкою. У нього є час, він зможе прибрати товстий шар льоду. EJIK добре прибере доріжки, не дозволивши утворитися ожеледі вранці. Це продукт тривалої дії.

Принцип дії: протиожеледних матеріал при контакті з льодом і вологою повітря розчиняється з виділенням тепла і починає плавити лід. Гранули спеціальної форми краще утримуються на поверхні яку обробляють, глибше і швидше проникають в товщу льоду. Утворений розчин руйнує зчеплення льоду з покриттям, що полегшує прибирання льоду і снігу.

Глечик 5 кг

Розрахований на площу обробки до 100 кв. м
Глечик із зручною ручкою
Призначений для регулярного догляду за територією великої площі.
На глечику є клапан, що дозволяє щільно закривати його після кожного використання і запобігає потраплянню всередину вологи з повітря.

Призначений для прибирання льоду і запобігання утворенню ожеледиці в місцях використання:

  • під’їзні шляхи для автотранспорту, місця паркування, виїзди з гаражів
  • сходи, пандуси
  • пішохідні доріжки з твердим покриттям – асфальт, плитка, бетон
  • внутрішньодворові території

Діє при контакті з льодом і снігом.

Склад: Гранульована композиція високочистих хлористого кальцію (CAS # 010043-52-4), хлористого натрію (CAS # 007647-14-5) і інгібітору корозії.
Не містить важких металів, інших шкідливих для людей і тварин домішок. Не утворює токсичних сполук у повітрі і стічних водах.

Пожежо- та вибухобезпечний.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Антиожеледний реагент тривалої дії EJIK”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *