Бішофіт (хлорид магнію)

475.00 грн.

Магній хлористий – це високоефективний твердий реагент в гранулах, який застосовується для боротьби з ожеледицею при низькому температурному режимі – до мінус 35ºС. Використовується для руйнування крижаного і сніжного покриву. В результаті реакції зі снігом викликає його танення.

Упаковка: мешки по 25 кг.
Вартість: 19,00 грн/кг (475,00 грн/уп).

Опис

Магній хлористий – це високоефективний твердий реагент в гранулах, який застосовується для боротьби з ожеледицею при низькому температурному режимі – до мінус 35ºС. Використовується для руйнування крижаного і сніжного покриву. В результаті реакції зі снігом викликає його танення.
Бішофіт – кристалічна сіль, яка утворилася шляхом морських випарів. Бішофіт видобувається шляхом вилучення зі свердловин глибиною від 900 до 4 км. Бішофіт – це один з унікальних мінералів, який за своїми властивостями та складом набагато перевершує сіль океанічного і морського
походження, а також сіль Мертвого моря. Бішофіт неймовірно багатий за своїм складом, який містить 65 елементів таблиці Менделєєва, таких як залізо, кальцій, цинк, калій, натрій, йод, залізо та інші.

Застосування
Хлористий Магній застосовується в комунальному господарстві для боротьби з
ожеледицею на дорогах і дворових територіях.

Зовнішній вигляд
Луска або гранули від білого до світло-сірого кольору з відтінками від жовтуватого до світло-коричневого

Пакування
Спеціалізовані м’які мішки по 25 кг, контейнери по 1 тн.

Транспортування і зберігання
Бішофіт транспортують усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезень вантажів, що діють на даному виді транспорту. Бішофіт має зберігатися в закритих складських приміщеннях або на майданчиках, призначених для зберігання, що виключають потрапляння вологи і прямих сонячних променів. Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дати виготовлення.

Переваги реагенту
Інші обмерзанню руйнують тротуари і проїжджу частину доріг, а хлористий магній – не руйнує. (Незалежні дослідження, показали, що хлорид кальцію і хлорид натрію викликали в кілька разів більше подрібнення асфальтового покриття, ніж хлористий магній).
Хлористий магній також сприяє продовженню терміну експлуатації металевих виробів, що стикаються з обмерзанню.
Цей реагент менше, ніж інші вищеназвані сполуки руйнує цементні опори і споруди, м’якше діє на рослини.

Безпечний для навколишнього середовища.

Навесні талі води змивають шкідливі хлористі речовини в озера і річки.
Хлористий магній зменшує вміст хлоридів у водах, т. к. Містить менше хлору, ніж хлорид кальцію і натрію.

Даний реагент ефективний і економічний.

Магній хлористий технічний запобігає утворенню льоду при температурі до мінус 350С.

Діє швидко – за 15 хвилин він розтоплює вдвічі більше льоду, ніж хлорид натрію. Підраховано, що вартість утримання доріг із застосуванням даного реагенту в 3-5 разів менше, ніж при використанні інших речовин, що застосовуються для цих же цілей.

 

 

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Бішофіт (хлорид магнію)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *