Зимовий догляд за тротуарами і дорожніми покриттями полягає в боротьбі з обмерзанням і сніжним накатом. Комунальні служби великих міст вже відмовляються від звичайної технічної солі, а прагнуть купити антиожеледні реагенти, і Миколаїв – тому підтвердження. Дані препарати ефективно захищають при обмерзанні і визнані екологічно безпечними.

Протиожеледні реагенти -ефективне рішення для слизьких доріг

Антиожеледні реагенти – штучні хімічні препарати, які підтримують в належному стані різні об’єкти дорожнього господарства. Вони на практиці підтвердили свою ефективність на слизьких покриттях. Це досить радикальні засоби для боротьби з льодом і снігом. На ринку антиожеледних препаратів представлені тверді, рідкі і комбіновані засоби, що мають загальну ключову властивість – знижувати точку плавлення льоду і снігу.

Вони виготовляються на базі безпечних екологічних технологій і мають такі властивості:
– не впливають негативно на екологію, об’єкти навколишнього середовища і здоров’я людей;
– не шкодять дорожньому покриттю;
– не завдають шкоди транспорту та взутті пішоходів;
– мають допустиму корозійну активність до бетонних конструкцій.

В сльотаву погоду застосовують тверді реагенти. Їх кристали оптимально вбирають вологу з навколишнього середовища. Під час ожеледиці і в суху погоду, використовують рідкі засоби. Вони виділяють тепло, яке розтоплює лід і сніг. Комбіновані препарати виконують обидві антиожеледні функції. Їх часто застосовують в профілактичних цілях.

ВСВ ПЛЮС – вигідні поставки сертифікованих антиожеледних реагентів

На нашому електронному торгівельному майданчику представлений широкий асортимент антиожеледних реагентів для різних кліматичних особливостей. Всі вони пройшли попереднє тестування і відповідають нормативним стандартам якості. При дотриманні норм розподілу, які вказані в інструкціях застосування, вони нешкідливі для всіх об’єктів навколишнього середовища і здоров’я людини. Укладені з виробниками угоди співпраці, забезпечили найбільш доступні цінові показники. Усі пропоновані препарати можна придбати безпосередньо через сайт, або зв’язавшись по телефону з менеджером.